Rejtélyek nyomában – kódvadászat és időutazás a XVIII. kerületben

Felső tagozatos tanulók és családok jelentkezését várjuk szeretettel egy páratlan, izmokat és agytekervényeket egyaránt megmozgató kalandjátékra. A kerületben kalandozva QR-kódok után kutatva elfelejtett helyek és híres személyek nyomára bukkanhattok a másfél órás túra során. Melyhez egy okostelefonra és adatforgalomra lesz szükségetek.

A kalandjátékra április 10-ig lehetett jelentkezni, azonban nyomozni még április 25-ig lehet.

A megoldások beküldési határideje: 2022. április 26.

A versennyel kapcsolatos kérdéseiteket a kodvadaszat@gmail.com címre írhatjátok meg.